RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Upalne lato nadejdzie w czwartek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie miesiąc wakacji za nami, a słupek rtęci ledwo, ledwo przekracza 20 stopni Celsjusza. Ale już niedługo poszybuje w górę – zapewniają synoptycy.

Po upalnym początku lipca zaczynamy narzekać na chłód, chmury i przelotne deszcze. Pocieszmy się jednak: nic nie trwa wiecznie! Mało wakacyjna pogoda również. Już na czwartek meteorolodzy obiecują poprawę. Deszczowe chmury przesuną się na wschód, a do nas zawita słońce. Najpierw nacieszą się nim mieszkańcy województw zachodnich i miejscowości nadmorskich, później – cała Polska. A słupek rtęci nareszcie sięgnie upragnionych 30 stopni…

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pogoda

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: