RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Umowa z Dellem podpisana

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeden z największych na świecie producentów komputerów - amerykańska firma Dell - rozpocznie w Łodzi budowę swojej fabryki. Dziś podpisano umowę dotyczącą inwestycji.

Łódzka fabryka będzie najbardziej zaawansowaną placówką tego typu na świecie; będzie produkowała serwery nowej generacji oraz notebooki. Jej otwarcie ma nastąpić jesienią 2007 roku. W styczniu planowana jest rekrutacja pracowników.

Nowa fabryka w Polsce to część wartych 200 mln euro inwestycji firmy Dell na polskim rynku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: