RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzymamy kciuki za Kamila Stocha! "Kamil, leć jak…!"

Czwartek, 26 lutego (09:49)

Kamil Stoch usiądzie dziś na belce na dużej skoczni w szwedzkim Falun, by bronić tytułu mistrza świata wywalczonego przed dwoma laty. W ostatnich godzinach przed konkursem przesyłamy z Polski pozytywną energię! I życzymy: "Kamil, leć jak…" - no właśnie: jak? Dopowiedzcie! Swoje propozycje na zakończenie tych życzeń wpiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: RMF FM/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: