RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trójkąt Weimarski na początku grudnia

Publikacja: Czwartek, 14 września (16:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prezydent Lech Kaczyński na początku grudnia weźmie udział w przełożonym szczycie Trójkąta Weimarskiego. Początkowo spotkanie z udziałem prezydentów Polski, Niemiec i Francji miało się odbyć na początku lipca. Wówczas jednak odwołano je z powodu choroby polskiego prezydenta.

Według wielu niedyspozycja Lecha Kaczyńskiego została wówczas wywołana tak zwaną aferą kartoflową.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: