RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny finał zabawy petardą pod Lublinem. Zginął 17-letni chłopiec

Publikacja: Wtorek, 18 sierpnia (12:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie żyje siedemnastolatek raniony metalowym odłamkiem petardy „samoróbki”. Bawił się z młodszymi kuzynami. Chłopcy umieścili ładunek w metalowej obudowie po gaśnicy i podpalili. Kuzynom nic się nie stało.

W czasie kiedy doszło do detonacji, 17-latek przebywał za stojącym na podwórku samochodem. Siła wybuchu była tak duża, że jeden z metalowych odłamków wbił się w klatkę piersiową chłopca, który poniósł śmierć na miejscu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: