RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Toruń: 12-latek popełnił samobójstwo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

12-latek z Torunia popełnił samobójstwo. Chłopiec skoczył z okna na 7. piętrze jednego z bloków. Policja znalazła pożegnalny list od chłopca, nie zdradza jednak szczegółów.

Nieprzytomnego chłopca znaleźli przed blokiem mieszkańcy osiedla. Wezwali karetkę, ale mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej dziecko zmarło.

Jak dowiedział sie reporter RMF FM, rodziców w tym czasie nie było w domu. Wiadomo, że chłopiec leczył się psychiatrycznie.

Funkcjonariusze analizują list pożegnalny. Według nieoficjalnych informacji przyczyną samobójstwa nie były problemy w szkole.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: