RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tony śmieci i gruzu w olsztyńskim lesie

Publikacja: Niedziela, 4 grudnia (08:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilka ton śmieci i gruzu znaleźli leśnicy i straż miejska w olsztyńskim lesie. Dzikie wysypisko odkryto podczas pierwszego w tym sezonie patrolu okolic plantacji choinek.

- Ktoś posprzątał sobie budowę i wywiózł nam tu wywrotkę śmieci- mówi leśnik Stanisław Mańkowski. Przyznaje, że w takiej sytuacji trudno jest złapać winowajcę. Nadleśnictwo będzie musiało na swój koszt wywieźć z lasu około trzech ton śmieci.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: