RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Team Toro Rosso-Ferrari zaprezentuje nowy bolid

Publikacja: Sobota, 7 marca (10:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Właściciele teamu Formuły 1 Toro Rosso-Ferrari ogłosili, że w poniedziałek na Circuit de Catalunya pod Barceloną zaprezentuje nowy bolid, którym jego kierowcy będą się ścigać w tegorocznych mistrzostwach świata w tej prestiżowej rywalizacji.

Zaopatrzono w silnik Ferrari bolid jest niemal pojazdem bliźniaczym modelu Red Bull RB5 (właścicielem obydwu ekip jest austriacki miliarder Dietrich Mateschitz).

W tym sezonie, który rozpocznie się 29 marca wyścigiem o Grand Prix Australii, w składzie Toro Rosso-Ferrari znaleźli się: Francuz Sebastien Boudrais i debiutujący w Formule 1 Szwajcar Sebastien Buemi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: