RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sztuczne lodowisko na sopockim molo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie 20 stopni Celsjusza, słońce i przyjemne wiaterek. W takich warunkach na sopockim molo uruchomiono lodowisko. Bez agregatów i bez lodu, bo tafla jest sztuczna – zbudowano ją ze specjalnych polimerowych płyt.

Lodowisko nie będzie jednak stałą atrakcją na molo. Korzystać z niego będzie można tylko przez najbliższe dziesięć dni.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: