RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szpitale o inwentaryzacji: To nic nowego

Autor: Publikacja: Czwartek, 9 lipca (13:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielka inwentaryzacja szpitali - zapowiadana przez Ministerstwo Zdrowia - to nic nowego dla dyrektorów placówek medycznych. Wiedzę na temat łóżek na poszczególnych oddziałach, ich wykorzystania i możliwych przesunięć ma każdy zarządzający szpitalem.

Dyrektorzy mają teraz na głowie inny problem: niepokojące informacje, że NFZ nie będzie płacił za nadwykonania w pierwszym półroczu.

Tagi: szpitale
Dalsza część artykułu pod materiałem video: