RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szlagier kolejki. Wisła przegrała z Legią 0:1

Autor: Publikacja: Piątek, 6 listopada (22:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Legia wygrała z Wisłą w szlagierze jesieni 1:0. Wprawdzie na boisku w Sosnowcu to Biała Gwiazda była stroną aktywniejszą, ale zupełnie nie potrafiła sobie stworzyć klarownych sytuacji podbramkowych. Szwankowało ostatnie podanie.

Jedyną bramkę w spotkaniu – tuż po tym, jak pojawił się na boisku – strzelił w 34. minucie Serb Miroslav Radovic. Mecz obserwował reporter RMF FM Piotr Glinkowski. Posłuchaj jego relacji:

Wisła Kraków: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek, Łobodziński (62. min - Cwielong), Cantoro (46. min - Jirsak), Diaz, Kirm, Paweł Brożek, Małecki (78. min - Garguła)

Legia Warszawa: Mucha - Komorowski, Astiz, Choto, Rzeźniczak, Rybus, Iwański, Giza, Szałachowski (32. min - Radovic), Smoliński (88. min - Borysiuk), Chinyama.

(ASInfo/RMF FM)

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: