Według świadków, z którymi rozmawiał reporter RMF FM Mariusz Piekarski, samochód wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Ludzie byli już na pasach - mówią świadkowie wypadku:
Auto potrąciło sześć osób i bokiem wbiło się w sygnalizator świetlny. Strażacy musieli z pomocą specjalistycznego sprzętu wyciąć kobietę, zakleszczoną w samochodzie. Trudno powiedzieć, jakie były przyczyny wypadku - być może śliska nawierzchnia.