RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szef teamu Renault zaprasza Alonso do zespołu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Fernando Alonso może powrócić do teamu Renault. Taką propozycję złożył mu Flavio Bratore - szef zespołu, z którym Hiszpan dwukrotnie zdobył tytuł mistrza świata.

W piątek Alonso odszedł z zespołu McLaren-Mercedes. Przez cały ostatni sezon zarzucał swoim zwierzchnikom faworyzowanie debiutującego w Formule 1 Lewisa Hamiltona.

Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 odszedł z zespołu McLaren-Mercedes za porozumieniem stron. Dzięki temu dwuletni kontrakt został rozwiązany bez żadnych konsekwencji finansowych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: