Dzieci skarżyły się na bóle brzucha, nudności, wymioty i dreszcze. Aktualnie ich stan zdrowia jest dobry i nie ma powodu do obaw. Dzieci są w pełni przytomne i nie wykazują objawów poważnego zatrucia.
Na razie nie wiadomo dokładnie, co mogło być przyczyną zatrucia. Sprawą zajął się szczeciński Sanepid. Zawiadomiono także policję i inspekcję sanitarną.