RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Świecko: 9 osób nadal w szpitalach

Publikacja: Niedziela, 17 września (14:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nadal 9 osób pozostaje w szpitalach po wczorajszym wypadku autobusu w okolicach przejścia granicznego w Świecku. Jak donosi reporter RMF, najpoważniejsze obrażenia ma kobieta, którą przewieziono do szpitala we Frankfurcie nad Odrą. Jej stan jest określany jako krytyczny.

Wczoraj wieczorem autobus z Biłgoraja, wiozący turystów na sześciodniową wycieczkę do Paryża, zderzył się z tirem – lawetą. Według zeznań świadków, kierowca litewskiej ciężarówki wyprzedzał „na trzeciego”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: