RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Studenci protestują przeciwko podwyżkom cen biletów MZK

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Toruńscy studenci protestują przeciwko podwyżkom cen biletów w komunikacji miejskiej. Miejski przewoźnik od lutego podnosi ceny jednorazowych biletów aż o 30 groszy. Młodzi ludzie uważają, że to za dużo – zwłaszcza, że argumentem za podwyżkami jest… wzrost cen paliwa.

Od lutego wszyscy pasażerowie będą płacić 2,40 zł za jednorazowy bilet normalny. Bilet ulgowy będzie kosztował 1,20 zł.

Tagi: Toruń
Dalsza część artykułu pod materiałem video: