RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stanisław Karczewski o sposobach walki z Covid-19: Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora

Publikacja: Czwartek, 15 października (09:23) Aktualizacja: Czwartek, 15 października (09:00)

"Proponuję jabłka. Są niezwykle zdrowe" - tak według senatora PiS Stanisława Karczewskiego można walczyć z epidemią koronawirusa. W Porannej rozmowie w RMF FM polityk przywołał przysłowie na ten temat. "Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora" - mówił.

Zachęcam do jedzenia owoców, zachęcam do aktywności fizycznej, do podnoszenia odporności - przekonywał. Dwa jabłka to będzie wystarczające. To myślę 20-30 dkg - dodał. Jednocześnie zaznaczył: to jest absolutnie poważne i bardzo ważne - żebyśmy byli wszyscy zdyscyplinowani, trzymali dystans, maseczki". Nie można tego bagatelizować - podkreślił gość Roberta Mazurka.




 

 


Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: