RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stambuł: Radwańska pokonała Byczkową

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska pokonała Rosjankę Jekaterinę Byczkową 7:5, 7:5 w pierwszej rundzie turnieju tenisowego WTA na kortach ziemnych w Stambule.

W drugiej rundzie rywalką krakowianki będzie Włoszka Romina Oprandi, która wyeliminowała Ukrainkę Katerynę Bondarenko 6:4, 6:4.

Młodsza siostra Agnieszki, Urszula Radwańska przegrała w trzeciej rundzie eliminacji z Białorusinką Jekateryną Dzehalewicz 2:6, 2:6.

Wyniki meczów pierwszej rundy:

Cwetana Pionkowa
(Bułgaria)|Olga Goworowa
(Białoruś)|6:4, 2:6, 6:2

Romina Oprani
(Włochy)|Katerina Bondarenko
(Ukraina)|6:4, 6:4

Agnieszka Radwańska
(Polska)|Jekaterina Byczkowa
(Rosja)|7:5, 7:5

Aravane Rezai
(Francja)|Tzipora Obziler
(Izrael)|6:3, 6:1

Aliona Bondarenko
(Ukraina)|Pemra ozgę
(Turcja)|6:1, 6:0

Jelena Kostanic
(Chorwacja)|Jarosława Szwedowa
(Rosja)|2:6, 6:3, 6:4

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: