RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sprytny oszust wykorzystał ekspedientkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ogromną naiwnością wykazała się 31-letnia ekspedientka jednego ze sklepów w Sandomierzu. Kobieta przez telefon podała oszustowi numery z kart doładowań telefonów komórkowych o łącznej wartości ponad 1200 zł.

W sobotę do sklepu zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik wydziału kontroli wewnętrznej z Warszawy. Oszust oznajmił, że sprawdza karty doładowań telefonów. Mężczyzna polecił kobiecie podać numery z tych kart, po czym połamać je i wrzucić do sedesu. Ekspedientka pracowicie przez godzinę dyktowała oszustowi numery z kart-zdrapek i zgodnie z poleceniem zniszczyła karty.

Policjanci poszukują oszusta.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: