RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sprawcy włamania do samochodu Kowalczyk zatrzymani

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Katowicach zatrzymani zostali sprawcy włamania do samochodu polskiej mistrzyni narciarskiej Justyny Kowalczyk - dowiedział się reporter RMF FM Marcin Buczek. Dwa miesiące temu z samochodu jej trenera ukradziono sprzęt wideo i ważną dokumentację treningową.

Funkcjonariusze nie ujawniają na razie, jaką część łupu udało się odzyskać. Dwaj młodzi mężczyźni przyznali się do kradzieży i włamania. Obaj pozostają pod dozorem policji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: