RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sprawa śmierci urzędniczki w Zamościu

Publikacja: Piątek, 8 września (10:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śledztwo w sprawie śmierci urzędniczki, która wyskoczyła z siódmego piętra lubelskiego urzędu marszałkowskiego zostało przeniesione do Zamościa. Taką zdecydował prokurator apelacyjny w Lublinie.

Jak poinformowała naszego reportera Krzysztofa Kota rzeczniczka prokurator Ewa Piotrowska, chodzi o to, by emocje nagromadzone wokół tej tajemniczej śmierci nie zakłóciły prawidłowego przebiegu śledztwa. Jednocześnie nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Krajowa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: