RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Spór o wodę w Świętochłowicach zakończony

Publikacja: Wtorek, 10 listopada (17:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koniec okupacji w budynku wodociągów miejskich w Świętochłowicach – dowiedział się reporter RMF FM Marcin Buczek. Protestujący od poniedziałku mieszkańcy bloku, w którym nie ma wody, zawarli wstępne porozumienie z władzami spółki.

Jeśli porozumienie zaakceptują teraz władze miejskie, w bloku – po ponad dwóch miesiącach przerwy – pojawi się bieżąca woda. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Piotra Glinkowskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: