Spółdzielnia remontuje, a mieszkańcy marzną
Publikacja: Piątek, 21 listopada (14:57)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
12 lub 15 stopni Celsjusza w domu. Od kilku tygodni ponad 300 rodzin z Piasecznie pod Warszawą marznie. Gmina dopiero we wrześniu rozpoczęła wymianę ciepłociągu na osiedlu, a spółdzielnia wciąż remontuje sieć przesyłową w budynkach.
Obydwie instytucje obwiniają się nawzajem, a mieszkańcy Piaseczna marzną. Jest okropnie, nie do wytrzymania. Płacimy cały rok za ogrzewanie, a jak przychodzi sezon grzewczy, to oni dopiero zaczynają robotę - usłyszał reporter RMF FM Paweł Świąder od mieszkańców osiedla przy Kusocińskiego:
Ogrzewanie ma zostać włączone dopiero końcem listopada.