Prokuratura chce zbadać, w jaki sposób doszło do zakażenia.
Śledztwo w sprawie śmierci 3,5-latka
Poznańska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci na sepsę 3,5-letniego chłopca. Dziecko zmarło kilka dni temu w jednym z poznańskich szpitali.
Poznańska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci na sepsę 3,5-letniego chłopca. Dziecko zmarło kilka dni temu w jednym z poznańskich szpitali.
Prokuratura chce zbadać, w jaki sposób doszło do zakażenia.