RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Kolejowi złodzieje

Publikacja: Środa, 2 listopada (08:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

60 metrów kolejowej sieci trakcyjnej ukradli złodzieje niedaleko Tarnowskich Gór. Z tego powodu pociągi towarowe między miejscowościami Kiełża i Borowiny jeżdżą tylko po jednym torze. Awaria ma być usunięta w ciągu kliku najbliższych godzin.

Także wczoraj złodzieje grasowali na kolejowym szlaku. Policji udało się złapać trzy osoby, które kradły kolejowe urządzenia.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: