RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodzieje na kolejowych szlakach

Publikacja: Wtorek, 1 listopada (10:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złodzieje węgla, kolejowych urządzeń i kieszonkowcy grasowali minionej doby na śląskich szlakach kolejowych. Pasażerów okradziono aż w pięciu pociągach. Złodzieje węgla w sześciu miejscach wysypali na tory ponad 40 ton tego surowca.

Ani kieszonkowców, ani złodziei węgla - jak informuje nasz reporter - nie złapano. Udało się natomiast zatrzymać trzy osoby, które kradły kolejowe urządzenia.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: