RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Handlarze narkotyków zatrzymani

Publikacja: Sobota, 12 sierpnia (16:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 1700 porcji narkotyków zabezpieczyli śląscy policjanci u siedmiu zatrzymanych w ostatnich dniach osób. Większość z przestępców, którzy wpadli w ręce stróżów prawa, to narkotykowi recydywiści.

Policjanci z Siemianowic Śląskich zatrzymali 22-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 21 i 50 lat. W ich mieszkaniach funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było sporządzić ponad 1000 „działek” narkotyku.

W Dąbrowie Górniczej zatrzymano czterech mieszkańców w wieku od 21 do 27 lat. Funkcjonariusze znaleźli przy nich 700 porcji amfetaminy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: