RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Górnik zginął w kopalni "Wesoła"

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

43-letni górnik zginął w kopalni „Wesoła” w Mysłowicach. Mężczyzna został przygnieciony wózkiem transportowym. Okoliczności zdarzenia bada specjalna komisja.

Do wypadku doszło na rannej zmianie na głębokości 665 metrów. Górnik wszedł na trasę transportu przenośnika, został uderzony jednostką transportową - jak się okazało śmiertelnie - stwierdził Jacek Szuścik, kierownik działu robót górniczych tej kopalni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: