Śląsk: 2-latek pod opieką pijanej matki
W Orzeszu na Śląsku policja zatrzymała pijaną matkę 2-letniego chłopca. Kobieta miała we krwi ponad 2 promile alkoholu. Jak informuje reporter RMF FM, policję zawiadomił kurator sądowy, którego kobieta nie wpuściła do mieszkania. Jak się okazało, wyrodna matka z kilkoma osobami piła wtedy alkohol.