RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skocznia w Wiśle-Malince oficjalnie otwarta

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nowa skocznia narciarska w Wiśle-Malince oficjalnie otwarta. W tej chwili trwają tam właśnie mistrzostwa Polski w skokach. W zawodach bierze oczywiście udział ten, którego imię ta skocznia nosi, czyli Adam Małysz. Nie brakuje także jego wiernych kibiców.

Jest super, na żywo jest świetnie, skocznia robi niesamowite wrażenie, jest bardzo fajnym obiektem - mówią liczni fani reporterowi RMF FM Marcinowi Buczkowi:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: