Jest super, na żywo jest świetnie, skocznia robi niesamowite wrażenie, jest bardzo fajnym obiektem - mówią liczni fani reporterowi RMF FM Marcinowi Buczkowi:
Skocznia w Wiśle-Malince oficjalnie otwarta
Nowa skocznia narciarska w Wiśle-Malince oficjalnie otwarta. W tej chwili trwają tam właśnie mistrzostwa Polski w skokach. W zawodach bierze oczywiście udział ten, którego imię ta skocznia nosi, czyli Adam Małysz. Nie brakuje także jego wiernych kibiców.