RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siedlce: Wyrodna matka w rękach policji

Publikacja: Poniedziałek, 12 października (14:54) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedleccy policjanci zatrzymali kompletnie pijaną matkę, która minionej nocy najpierw zostawiła roczne dziecko w wózku na ulicy, a potem je pobiła.

21-latka porzuciła chłopca na środku jednej z ulic w Siedlcach, a sama poszła do domu. Płaczącym maluchem zainteresował się sąsiad, który odprowadził dziecko do matki. Powiadomił też policję. Funkcjonariusze zastali śpiącą pijaną kobietę i płaczącego chłopca.

Dziecko trafiło do szpitala. W czasie badań stwierdzono u niego krwotok z nosa, krwawe wybroczyny na policzku i siniaki. Według policji chłopiec został pobity.

21-letnia kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie usłyszy ona zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara do pięciu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: