RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo 42-letniego policjanta z Kielc

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prokuratura oraz specjalna policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wyjaśniają okoliczności śmierci 42-letniego policjanta. Ciało funkcjonariusza znaleziono w jednym z pomieszczeń Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zwłoki policjanta odkryto w niedzielę około godz. 13. Miał ranę postrzałową głowy. Obok leżała broń.

Mężczyzna służył w policji od 23 lat. Pracował na samodzielnym stanowisku w wydziale kontroli. Był żonaty, miał jedno dziecko.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: