Przypomnijmy - uczniowie tej szkoły znieważali nauczyciela, a wszystko filowali telefonem i umieścili w Internecie. Jak się okazuje w szkole nie stosowano odpowiednich procedur postępowania w takich przypadkach.
Szczegółowy raport o sytuacji w szkole ma być znany w środę.