RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rosną straty wojsk USA w Iraku

Autor: Publikacja: Środa, 18 października (21:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wtorek był najgorszym od prawie dwóch lat dniem dla amerykańskiej armii w Iraku. W czasie walk zginęło 10 żołnierzy. Od początku miesiąca Amerykanie stracili w Iraku 60 żołnierzy, a od początku wojny – 2800.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: