RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rogowska wicemistrzynią świata

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anna Rogowska zdobyła srebrny medal w konkursie skoku o tyczce podczas lekkoatletycznych halowych mistrzostw świata, które odbywają się w Moskwie. Złoto wywalczyła Rosjanka Jelena Isinbajewa, a brąz Swietłana Fieofanowa.

Rogowska zakończyła zawody z wynikiem 4,75 m. Jelena Isinbajewa zapewniła sobie zwycięstwo skokiem na wysokość 4,80 m. Polka atakowała jeszcze 4,85 m, ale bez powodzenia.

Druga ze startujących w konkursie Polek – Monika Pyrek uplasowała się na 4. miejscu z wynikiem 4,65 m.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: