RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rencista-terrorysta schwytany we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja ujęła sprawcę fałszywego alarmu bombowego we wrocławskim sądzie. Okazał się nim 53-letni mężczyzna. Zadzwonił do sądu, chcąc uniknąć rozprawy, na której miał się stawić w ubiegły wtorek.

Tego dnia, tuż przed godziną 9 rencista zadzwonił do sądu i poinformował telefonistkę o podłożeniu ładunku wybuchowego. Z sądowych gmachów natychmiast ewakuowano kilkaset osób. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia. Prokurator będzie domagał się zastosowania wobec niego tymczasowego aresztu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: