Mieszkańcy „Riviery” zastanawiają się, czy negocjować miesięczne opłaty za dom studencki. Jak dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder, mają na to jednak marne szanse i nadal będą musieli płacić 400 zł miesięcznie.
Studenci są sfrustrowani. Reklama, która powinna przepuszczać światło, powoduje, że przez cały dzień w pokoju panuje półmrok. Za to w nocy jest jasno jak w dzień, bo oświetlają ją reflektory.
Rzeczniczka uczelni powiedziała reporterowi RMF FM, że politechnika musi w ten sposób ratować swój budżet, a wszystkie instalacje powinna akceptować rada mieszkańców. Pewnie więc ona zapomniała poinformować studentów co ich czeka.