RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radwańska w ćwierćfinale turnieju w Indian Wells

Publikacja: Środa, 19 marca (06:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju tenisistek Masters Series WTA na twardych kortach w Indian Wells. Krakowianka w 1/8 finału pokonała Amerykankę Ashley Harkleroad 4:6, 6:2, 6:4. W meczu o półfinał Polka zmierzy się z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.

Mecz rozstawionej z nr 10. polskiej tenisistki z Amerykanką był bardzo zacięty. Trwał aż 2 godziny i 29 minut. Pierwszego seta Radwańska przegrała 4:6, ale w drugim nie dała rywalce większych szans, pozwalając jej ugrać tylko dwa gemy. Polka wygrała 6:2. Od początku trzeciego seta znów dominowała Harkleroad. Dopiero przy stanie 4:3 dla Amerykanki Radwańska przełamała jej serwis i wygrała kolejne trzy gemy. Tego seta zakończyła zwycięstwem 6:4.

Wyniki meczów 1/8 finału:

Daniela Hantuchova (Słowacja)|Sania Mirza (Indie)|6:1, 7:6 (7-4)

Agnieszka Radwańska (Polska)|Ashley Harkleroad (USA)|4:6, 6:2, 6:4.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: