O tej kradzieży zostaliśmy powiadomieni przez jedną z firm kurierskich, która stwierdziła brak tych bonów u siebie. Policjanci (…) zatrzymali cztery osoby - powiedział Maciej Karczyński z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał funkcjonariusz, prawdopodobnie udało się odzyskać wszystkie skradzione talony. Posłuchaj relacji reportera RMF FM:
Policja nie chce ujawniać więcej szczegółów. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.