RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rabusie bonów towarowych w rękach policji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stołeczna policja odzyskała świąteczne bony towarowe skradzione z przesyłek kurierskich. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, w związku z kradzieżą na łączną kwotę prawie 1,7 mln zł zatrzymano cztery osoby. Trzem z nich postawiono już prokuratorskie zarzuty, czwarta odpowiadać będzie jako świadek.

O tej kradzieży zostaliśmy powiadomieni przez jedną z firm kurierskich, która stwierdziła brak tych bonów u siebie. Policjanci (…) zatrzymali cztery osoby - powiedział Maciej Karczyński z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał funkcjonariusz, prawdopodobnie udało się odzyskać wszystkie skradzione talony. Posłuchaj relacji reportera RMF FM:

Policja nie chce ujawniać więcej szczegółów. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: