RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Próbowali podpalić pociąg

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pseudokibice krakowskiej Wisły próbowali podpalić pociąg, którym podróżowali fani Wisłoki Dębica. W stronę wagonów poleciały także kamienie. Dwie osoby zostały niegroźnie ranne. Policja zatrzymała dwóch chuliganów.

Do zdarzenia doszło w Węgrzcach Wielkich pod Krakowem. Napastników było kilkunastu. W kierunku pociągu relacji Przemyśl-Kraków posypały się kamienie, do jednego z wagonów wpadła i zapaliła się butelka z łatwopalnym płynem.

Kibice Wisłoki Dębica jechali na trzecioligowy mecz z drużyną rezerwową Wisły Kraków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: