RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pracownica banku okradała mieszkańców Zgorzelca

Publikacja: Wtorek, 8 grudnia (10:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie 4 mln zł i 60 tys. euro ukradła z kont klientów pracownica jednego z banków w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Jak informuje policja, proceder trwał aż pięć lat.

Kobieta wykorzystywała takie konta, z których klienci rzadko korzystali. (…) Czasami umawiała się z klientami, że niezbędne jest uzupełnienie danych. Najczęściej osoby te podpisywały dokumenty in blanco - stwierdził Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji. Posłuchaj:

Funkcjonariusz policji zaapelował do klientów wszystkich banków w Zgorzelcu, aby sprawdzili stan kont i historie swoich rachunków. W razie wątpliwości powinni oni zgłosić się do dyrekcji banków lub na policję.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: