RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar lasu na Dolnym Śląsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strażacy zawodowi i ochotnicy z kilku powiatów, w sumie 27 jednostek, całą noc walczyli z pożarem blisko 40 hektarów lasu i nieużytków, który wybuchł w okolicach miejscowości Grochowice na Dolnym Śląsku. W akcji brały udział trzy samoloty gaśnicze.

Na miejscu trwa jeszcze dogaszanie ognia. Wstępnie wysokość szkód obliczono na około 100 tys. złotych. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: