Posłuchaj powieści dziennikarzy RMF FM "W wolnych chwilach"
Publikacja: Wtorek, 28 kwietnia (09:35)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Dziennikarze RMF FM piszą dzisiaj powieść w odcinkach. Technika tego twórczego pisania jest bardzo prosta i przypomina zabawę w głuchy telefon. Każdy uczestnik zabawy napisał fragment i przekazał go do następnego reportera, który kontynuował przerwany wątek. Jest jednak jeden warunek: w każdym odcinku musiała się pojawić nazwa miasta, w którym pracuje dany dziennikarz.
Bogdan Zalewski - Kraków:
Maciej Grzyb - Kraków:
Kamila Biedrzycka - Warszawa:
Wojciech Jankowski - Gdańsk:
Paweł Żuchowski - Szczecin:
Adam Górczewski - Poznań:
Barbara Zielińska - Wrocław:
Piotr Glinkowski - Katowice:
Maciej Pałahicki - Zakopane:
Agnieszka Wyderka - Łódź:
Andrzej Piedziewicz - Olsztyn:
Tomasz Fenske - Toruń:
Katarzyna Szymańska-Borginion - Bruksela:
Przemysław Marzec - Moskwa: