RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pościg za"snajperem" w Świnoujściu

Publikacja: Wtorek, 20 lutego (10:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trwa policyjny pościg za „snajperem” w Świnoujściu - dowiaduje się RMF FM. Policja nie informuje o sprawie, ale nasz reporter ustalił, że od wczorajszego wieczora przeczesywane są okoliczne lasy, wydmy i bunkry. Poszukiwanego Stanisława Antczaka podobno widziano w niedzielę w Świnoujściu.

Wczoraj szczecińska policja opublikowała zdjęcie „snajpera”. Za pomoc w ujęciu bandyty komenda miejska oferuje już 6 tys. złotych nagrody. Jednocześnie przypomina, że za ukrywanie przestępcy grozi kara do 3 lat więzienia.

Osoba, która pomoże ująć szczecińskiego „snajpera”, otrzyma oprócz nagrody od policji, także 2 tys. złotych od szczecińskiego SLD. Sojusz wyznaczył taką sumę po tym, jak bandyta postrzelił rzecznika prasowego partii Albina Majkowskiego.

Szczecińskim policjantom w złapaniu „snajpera” mają pomagać funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Mają oni analizować zebrane informacje na temat mężczyzny.

Policyjna obława na „snajpera” trwa od wtorku. Stanisława Antczaka podejrzewa się o postrzelenie dwóch osób oraz mierzenie z broni do kolejnych dwóch. Bandyta podejrzany jest także o włamania do ośmiu domów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: