RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poprawił się stan jednej z kobiet zarażonej paciorkowcem

Publikacja: Poniedziałek, 29 października (18:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jedna z trzech kobiet zakażonych paciorkowcem ropnym w krakowskim szpitalu MSWiA czuje się lepiej. Stan pacjentki jest na tyle dobrze, że rozpoczęto jej rehabilitację. Krakowska prokuratura wszczęła dziś postępowanie w sprawie zakażenia kobiet tą bekterią. Pierwszy zostanie przesłuchany inspektor sanitarny, dopiero potem prokuratorzy podejmą decyzję co dalej.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: