Totalizator będzie wypłacał wygraną wszystkim, którzy na swoich kuponach jako „plusa” mieli oznaczoną liczbę 22. To ukłon w stronę zdezorientowanych graczy, bo w oficjalnym komunikacie za plusa uznano liczbę 14.
Wypłata wygranych będzie się odbywać w drodze reklamacji, więc wszyscy zainteresowani muszą się zgłosić bezpośrednio do Totalizatora. Jarosław Tomaszewski zapewnia, że sprawa będzie wyjaśniana z producentem i serwisantem maszyny losującej: Maszyna została wycofana. Nie ma jej w tej chwili na wizji. Zbadamy tą sprawę oczywiście. Dołożymy wszelkich starań, żeby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
Totalizator zapewnia, że nie ma tu mowy o naruszeniu prawa, a co najwyżej o złośliwości rzeczy martwych.