RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polski turysta zginął w słowackich Tatrach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polski turysta zginął w słowackich Tatrach Wysokich. 40-latek, który był pod wpływem alkoholu, spadł do wodospadu Zimnego Potoku.

Słowaccy ratownicy podkreślają, że grupa polskich turystów piła alkohol na brzegu wodospadu. W pewnym momencie jeden z uczestników „biesiady” wpadł do wodospadu i zniknął pod wodę.

Polak jest już drugą ofiarą śmiertelną w słowackich Tatrach Wysokich w tym roku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: