RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polscy siatkarze znów wygrywają!

Publikacja: Niedziela, 26 listopada (06:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy siatkarze znów wygrywają i to wciąż bez straty seta. W drugim meczu II rundy MŚ w Japonii „biało-czerwoni” pokonali Kanadę 3:0 (25:21, 25:17, 25:17).

Siedem meczów, siedem zwycięstw, bilans setów 21:0 - to

dotychczasowy dorobek polskich siatkarzy w japońskim turnieju.

Wcoraj Polacy wygrali z Tunezją.

Ale dopiero teraz zaczną się prawdziwe schody. Po dniu przerwy, we wtorek, na drodze polskich siatkarzy stanie ekipa rosyjska i ten mecz może zadecydować o awansie do półfinału.

Dziś pełna koncentracja, jutro odpoczynek, a we wtorek gra o

wszystko - powiedział tuż po zakończeniu meczu libero polskiej drużyny Piotr Gacek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: