Siedem meczów, siedem zwycięstw, bilans setów 21:0 - to
dotychczasowy dorobek polskich siatkarzy w japońskim turnieju.
Wcoraj Polacy wygrali z Tunezją.
Ale dopiero teraz zaczną się prawdziwe schody. Po dniu przerwy, we wtorek, na drodze polskich siatkarzy stanie ekipa rosyjska i ten mecz może zadecydować o awansie do półfinału.
Dziś pełna koncentracja, jutro odpoczynek, a we wtorek gra o
wszystko - powiedział tuż po zakończeniu meczu libero polskiej drużyny Piotr Gacek.