RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjant straci pracę za jazdę po pijanemu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjant ze Szczecina, który prowadził auto po pijanemu, będzie wydalony ze służby. Wcześniej stracił prawo jazdy. 46-letni Marek Z. został zatrzymany w centrum miasta gdy kierował autem osobowym. W policji pracował prawie 30 lat. Za jazdę po pijanemu grożą mu dwa lata więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: