Policja zatrzymała ponad 100 pseudokibiców
Publikacja: Sobota, 1 kwietnia (18:23)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Wrocławska policja zatrzymała ponad 100 pseudokibiców z Lublina i Wrocławia, którzy bili się na jednym z parkingów przy autostradzie A4 w okolicach Strzelina. Chuligani umówili się wcześniej na bójkę.
Najbardziej agresywna grupa ok. 30 pseudokibiców została zatrzymana na noc w policyjnej izbie zatrzymań. Pozostali jeszcze dzisiaj wrócą do domu. Wszystkim chuliganom zostanie postawiony zarzut udziału w bójce.
Zatrzymanym grozi kara do 3 lat więzienia.