RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała ponad 100 pseudokibiców

Publikacja: Sobota, 1 kwietnia (18:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławska policja zatrzymała ponad 100 pseudokibiców z Lublina i Wrocławia, którzy bili się na jednym z parkingów przy autostradzie A4 w okolicach Strzelina. Chuligani umówili się wcześniej na bójkę.

Najbardziej agresywna grupa ok. 30 pseudokibiców została zatrzymana na noc w policyjnej izbie zatrzymań. Pozostali jeszcze dzisiaj wrócą do domu. Wszystkim chuliganom zostanie postawiony zarzut udziału w bójce.

Zatrzymanym grozi kara do 3 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: